Specjalista ds. obsługi klienta
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Mzuri World sp. z o.o.
7. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klienta: Profesjonalna pomoc telefoniczna i mailowa, odpowiadanie na pytania i rozwiązywanie problemów.
  • Efektywne zarządzanie zgłoszeniami: Procesowanie i rozwiązywanie zgłoszeń, dbając o wysoką jakość obsługi.
  • Dbałość o dane: Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie, aby zapewnić ich dokładność i aktualność.
  • Współpraca zespołowa: Ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Komunikatywna umiejętność porozumiewania się w języku rosyjskim lub ukraińskim.

To oferujemy

  • Stabilność i elastyczność: Możliwość wyboru formy współpracy – umowa zlecenie lub B2B.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Stała pensja z możliwością zwiększenia jej o atrakcyjne prowizje.
  • Rozwój zawodowy: Dostęp do szkoleń, które pomogą Ci rozwijać umiejętności i awansować w strukturach firmy.
  • Prywatna opieka medyczna: Prywatna opieka medyczna.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.
  • Równowaga praca-życie: Elastyczne godziny pracy dzięki pracy zmianowej.

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. obsługi klienta Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Specjalista ds. PR Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536