Specjalista ds. Obsługi Klienta
  • Starogard Gdański
Starogard Gdański, Starogard Gdański, Pomeranian Voivodeship, Polska
Loombard.pl
7. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Loombard.pl: największa sieć lombardów w Polsce

Stanowisko: specjalista do spraw obsługi klienta

Miejsce pracy: Kartuzy, Tczew, Białogard, Starogard Gdański

Co oferujemy:

-zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

-ciekawą pracę w systemie równoważnym, co daje wiele możliwości

-atrakcyjne warunki finansowe

-motywacyjny system wynagrodzeń

-możliwość ciągłego rozwoju

Klucz do twojego sukcesu:

-komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktu

-orientacja na budowanie relacji z klientami

-odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania

-mile widziane doświadczenie w handlu

-samodzielność w działaniu

Twoje zadania:

-profesjonalne doradztwo i obsługa klientów w zakresie skupu i sprzedaży przedmiotów

-wysyłka zamówień internetowych oraz kontakt telefoniczny z klientem

-obsługa kasy fiskalnej, systemu sprzedażowego, komputera oraz terminala płatniczego

-ekspozycja towarów zgodna ze standardami firmy

-realizacja celów sprzedażowych

Jeśli czujesz, że to praca właśnie dla Ciebie, to po prostu kliknij poniższy przycisk "aplikuj"!

  • Praca Starogard Gdański
  • Starogard Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713