Specjalista ds. Obsługi Klienta Call Center
  • Ostrołęka
Ostrołęka, Ostrołęka, Mazowieckie, Polska
Odzyskaj Środki Sp. z o.o.
25. 9. 2024

Poszukujemy dynamicznych i energicznych osób na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta w dziale sprzedaży w naszej firmie. Twoim głównym zadaniem będzie profesjonalna obsługa telefoniczna, udzielanie informacji oraz rozwiązywanie problemów klientów. Praca będzie obejmować zarówno pozyskiwanie nowych klientów, jak i kompleksową obsługę już istniejących. Dodatkowo, będziesz odpowiedzialny/a za dopilnowanie przesyłania dokumentów przez klientów.
Dział sprzedaży, w którym będziesz pracować, jest związany z finansami oraz ubezpieczeniami.
Zakres obowiązków:
-Pozyskiwanie nowych klientów
-Profesjonalna obsługa klienta przez telefon
-Udzielanie informacji oraz rozwiązywanie problemów klientów
-Kompleksowa obsługa istniejących klientów
-Dopilnowanie przesyłania dokumentów przez klientów
-Badanie i analiza indywidualnych potrzeb finansowych klientów
-Dopasowanie oferty do potrzeb klienta
-Wsparcie klienta w przygotowaniu wymaganych dokumentów
-Opieka nad klientem podczas całego procesu sprzedażowego
Wymagania:
- Podstawowa znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel)
-Doskonałe umiejętności komunikacyjne
-Umiejętność pracy w zespole
-Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
-Zdolność do rozwiązywania problemów i radzenia sobie w sytuacjach stresowych
- Samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze klienta, szczególnie w branży finansowej lub ubezpieczeniowej
Oferujemy:
- Pracę zdalną, którą możesz wykonywać z dowolnego miejsca
- Elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb
- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
- Przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole
- System premiowy
Doświadczenie mile widziane.
Jak aplikować:
Jeżeli jesteś zainteresowany/a, prosimy o przesłanie swojego CV na adres email: @
Stawiamy na młode osoby pełne energii i zaangażowania! Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w obsłudze klienta!

  • Praca Ostrołęka
  • Ostrołęka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836