Specjalista ds. Obsługi Klienta
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, śląskie, Polska
Firma Wanicki Sp. z o.o.
22. 9. 2024

Chcesz zmienić pracę na lepszą, szukasz stabilnego pracodawcy?Jeśli tak, zapoznaj się z naszą ofertą.Jesteśmy polską firmą o ugruntowanej pozycji na rynku z ponad 30 – letnim doświadczeniem.Mamy autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych, autokarów, specjalistycznych zabudów, samochodów dostawczych.W skład Grupy Wanicki wchodzą marki DAF, John Deere, Tatra. Kramer, Irizar, Yanmar, Geesinknorba, Lamberet, Isuzu, Piaggio, SIP, AVR.Sprawdź->aplikuj->do zobaczenia :).

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie zleceń serwisowych od klientów oraz udzielanie informacji na temat oferowanych usług
  • Koordynowanie terminów wizyt serwisowych
  • Współpraca z zespołem technicznym w celu zapewnienia terminowej realizacji napraw
  • Utrzymywanie i rozwijanie pozytywnych relacji z klientami
  • Rozwiązywanie problemów i reklamacji klientów
  • Obsługa dokumentacji serwisowej i wprowadzanie danych do systemu magazynowego

Oczekiwania:

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Znajomość zagadnień związanych z branżą motoryzacyjną będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność, dokładność
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Wysoka kultura osobista i odpowiedzialność

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie i NNW,
  • pakiety sportowe,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju w strukturach organizacji,
  • przyjazną atmosferę współpracy,
  • ścieżkę rozwoju i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • wszelkie niezbędne narzędzia do komfortowego wykonywania zadań zawodowych.

  • Praca Ruda Śląska
  • Specjalista ds. obsługi klienta Ruda Śląska
  • Specjalista ds. ofertowania Ruda Śląska
  • Specjalista ds. Zarządzania Ruda Śląska
  • Specjalista ds. Eksportu Ruda Śląska
  • Specjalista ds. transportu Ruda Śląska
  • Specjalista ds. HR Ruda Śląska
  • Specjalista ds. turystyki Ruda Śląska
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Ruda Śląska
  • Specjalista ds. finansów Ruda Śląska
  • Specjalista ds. telekomunikacji Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848