Specjalista ds. obsługi klienta biznesowego (z orzeczeniem)
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Malwina Rekrutacja FFM
10. 5. 2024

Poszukiwana osoba posiadająca orzeczenie o niepełnosprawności na stanowisko:
Specjalista ds. obsługi klienta biznesowego w dziale administracji.
Miejsce: niedaleko centrum Rzeszowa
Rodzaj umowy: umowa o pracę poprzedzona 3-miesięcznym stażem
Godziny pracy: I zmiana (od godz. 8/9 do godz. 16/17- do ustalenia)
• posiadasz aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
• pozostajesz bez zatrudnienia
• zamieszkujesz woj. podkarpackie
Zakres zadań:
• realizacja założonego planu sprzedaży
• prowadzenie bieżącej i najwyższej jakości obsługi kluczowych klientów w zakresie sprzedaży
• doradzanie klientom w sprawie ofert handlowych firmy
• sporządzanie raportów i sprawozdań, również na podstawie programu Excel
• bieżące uzupełnianie rezultatów pracy, wprowadzanie danych do bazy CRM
• kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z klientem
• wypełnianie wniosków o dofinansowania krajowe
Oczekiwania:
• wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe np. Administracja
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• nastawienie na cel i wynik
• systematyczność, obowiązkowość, skrupulatność, umiejętność koncentracji
• bardzo dobra organizacja czasu pracy
Oferujemy:
• odpowiednie przeszkolenie
• umowę o pracę po 3-miesięcznym okresie stażowym, który jest wdrożeniem w obowiązki pełnione na stanowisku pracy
• możliwość zdobycia międzynarodowego certyfikatu jakości MSUES 2.0
• możliwość rozwoju zawodowego
• kawę, herbatę, napoje, przekąski
Wyślij swoje CV na @
Oferta realizowana jest w ramach projektu aktywizacji zawodowej "Klucz do sukcesu" współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, wymagane jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności oraz pozostawanie bez zatrudnienia.

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. obsługi klienta Rzeszów
  • Tajemniczy klient Rzeszów
  • Specjalista ds. telekomunikacji Rzeszów
  • Specjalista ds. PR Rzeszów
  • Specjalista ds. reklamy Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Specjalista ds. Zarządzania Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246