Specjalista ds. Obsługi Klienta
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
widziszwszystko sp. z.o.o
24. 9. 2024

Firma widziszwszystko sp. z.o.o posiada w swojej ofercie usługi satelitarnego monitorowania pojazdów-system widziszwszystko. Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem systemu.

Obecnie poszukujemy pracownika na terenie Gorzowa Wielkopolskiego

Dołącz do nas jako: Specjalista ds. obsługi Klienta

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Praca także dla studentów studiów zaocznych.
Twój zakres obowiązków

  • Kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami firmy
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z istniejącymi Klientami, badanie ich potrzeb
  • Obsługa posprzedażowa
  • Wsparcie techniczne
  • Rozdzielanie zadań pomiędzy poszczególnymi działami
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży
  • Ścisła współpraca z działem dokumentacji
  • Ścisła współpraca z działem serwisu
  • Tworzenie bazy danych
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
  • Profesjonalna i kompleksowa obsługa nowych i obecnych Klientów

Nasze wymagania

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta mile widziane
  • Umiejętność planowania pracy własnej
  • Samodzielność
  • Odpowiedzialność i rzetelność
  • Obsługa komputera

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wewnętrzne szkolenia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • Duży zakres samodzielności
  • Bardzo dobre warunki pracy (nowoczesne narzędzia pracy, przyjazna i swobodna atmosfera w pracy)

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. obsługi klienta Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. ofertowania Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zarządzania Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Eksportu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. transportu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. HR Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. turystyki Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. finansów Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192