Specjalista ds. Obsługi Klienta
  • Myslowice
Mysłowice, Myslowice, Silesian Voivodeship, Polska
Raben Logistics Polska
6. 6. 2024

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku

Twój zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie codziennych relacji z Klientami Biznesowymi w zakresie dystrybucji krajowej, międzynarodowej oraz logistyki kontraktowej
  • Nadzorowanie bieżącej obsługi zleceń transportowych
  • Rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych
  • Raportowanie jakości wykonywanych usług na potrzeby Klientów

Nasze wymagania:

  • Łatwo nawiązujesz kontakty i budujesz relacje interpersonalne
  • Swoje obowiązki wykonujesz z zaangażowaniem
  • Dobrze organizujesz własną pracę i umiesz pracować pod presją czasu
  • Znasz język angielski na poziomie średnio zaawansowanym (B1/B2)
  • Lubisz i dobrze znasz pakiet MS Office w szczególności Excel
  • Masz doświadczenie w obsłudze klienta logistycznego minimum 3lata
  • Posiadasz zdolności analityczne

To oferujemy:

  • Pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, kafeteria mybenefit w tym karta sportowa, bilety do kina, zniżki na zakupy; paczki świąteczne dla pracowników i dzieci, dofinansowanie do wypoczynku, karty Sim dla Ciebie i rodziny w atrakcyjnej cenie itp.
  • Możliwość rozwoju w wybranym kierunku dzięki m.in. szkoleniom, projektom cross-funkcyjnym
  • Kompleksowy program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki działu oraz stanowiska
  • Pracę w zespole ludzi, którzy cenią poczucie humoru i zaangażowanie

Sosnowiec

Mamy drive do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

  • Praca Mysłowice
  • Mysłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851