Specjalista ds. Obsługi Klienta
  • Goleniów
Goleniów, Goleniów, West Pomeranian Voivodeship, Polska
Eviosys Packaging Polska sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Goleniów

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i wprowadzanie zamówień,
  • Organizowanie transportu/tworzenie list załadunkowych,
  • Tworzenie dokumentów związanych z przesunięciami międzymagazynowymi,
  • Przygotowywanie dokumentów do odprawy celnej,
  • Sprawdzanie zgodności przyjęć kosztów transportu z fakturami,
  • Analizowanie planu produkcji,
  • Współpraca z innymi działami w firmie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomiczne, transport lub logistyka),
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (codzienna komunikacja),
  • Min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów MS Office,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Zdolność uczenia się oraz adaptacji,
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

To oferujemy

  • Adekwatne do stanowiska warunki zatrudnienia wraz z pakietem socjalnym,
  • Możliwość ciągłego rozwoju osobistego i zawodowego,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • System bonusowy oparty na wynikach,
  • Pracę w kulturze kładącej nacisk na jakość, szacunek i zaangażowanie,
  • Szkolenia finansowane przez pracodawcę,
  • Prywatną opiekę medyczną.

Firma Eviosys Packaging Polska Sp. z o.o. w związku z transferem nowych linii produkcyjnych poszukuje do pracy kandydata lub kandydatki na stanowisko :

Administratorem danych osobowych jest Eviosys Packaging Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Goleniowie ul. Maszewska 20. Przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych odbywa się dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania danych jest obowiązek prawny ciążący na Administratorze (art.6 ust. 1 lit c RODO ,przepisy prawa, związane z procesem zatrudnienia, w tym przede wszystkim Kodeksu pracy oraz przepisy o ochronie danych osobowych art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych (Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.), a od 28 maja 2018r. Rozporządzenie Parlamentu europejskiego (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane osobowe zostały przekazane w sposób jawny i dobrowolny.

  • Praca Goleniów
  • Goleniów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690