Specjalista ds. obsługi klienta
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 9. 2024

Masz doświadczenie w obsłudze klienta? Posługujesz siębiegle językiem angielskim i polskim i chcesz codziennie wykorzystywać teumiejętności w międzynarodowym środowisku?

Mamy dla Ciebie Breaking News! W Warszawie powstaje nowe Centrum Obsługi Klienta Ryanair i to jest Twoja szansa, by stać się jego częścią!

Ryanair, wiodąca linia lotnicza w Europie, codziennie przewozi miliony pasażerów do ponad 200 destynacji na całym kontynencie. Masz wyjątkową okazję dołączyć do niezwykłego zespołu, gdzie będziesz się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności i korzystać z licznych możliwości, które oferują nowe struktury naszego klienta.

Jeśli jesteś gotów wyruszyć w tę fascynującą podróż, aplikuj już dziś i leć z Nami!

Oczekujemy

  • biegłej znajomości języka angielskiego i polskiego (min. poziom C1)
  • doświadczenia w obsłudze klienta min. 1 rok
  • dostępności do pracy w 100% stacjonarnej w modelu 4 dni pracy/4 dni wolnego (biuro znajduje się na Mokotowie)
  • doskonałych umiejętności komunikacyjnych (w mowie i piśmie)
  • umiejętności pracy w zespole i indywidualnie
  • dobrej znajomość obsługi komputera
  • cierpliwości, empatii, zorientowania na rozwiązanie problemu

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • nielimitowane bilety lotnicze (w przypadku wolnych miejsc w samolocie)
  • bilety lotnicze dla Ciebie i Twoich bliskich
  • umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • możliwość pracy w dynamicznej i międzynarodowej branży
  • bezpośredni kontakt z klientami z całego świata
  • możliwości rozwoju i awansu
  • wyjątkowe doświadczenie zawodowe
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej
  • możliwość dołączenia do nowych struktur dających realne możliwości rozwoju wewnątrzfirmy

Zadania

  • obsługa klientów w języku polskim i angielskim za pośrednictwem maila, czatu i telefonu
  • udzielanie profesjonalnej pomocy w przypadku ewentualnych trudności z rezerwacją lotów, zmian, anulacji itp.,
  • raportowanie działań w systemie
  • przestrzeganie zasad i procedur firmy przy jednoczesnym świadczeniu wysokiej jakości obsługi
  • spełnianie założonych celów (KPI)

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132