Specjalista ds. Obsługi Klienta Allegro j. czeski
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Voice Contact Center Sp. z o.o.
28. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • obsługa korespondencji mailowej oraz obsługa połączeń telefonicznych w języku czeskim
  • obsługa Kupujących/Sprzedających/Kurierów korzystających z usług WeDo – metody dostawy Allegro,
  • obsługa infolinii wymienionej metody dostawy,
  • rozwiązywanie spraw związanych z dostawą/zwrotem przesyłek,
  • udzielanie informacji na temat statusu przesyłek.

Nasze wymagania

  • znajomości języka czeskiego (poziom min. C1)
  • znajomości języka polskiego (poziom min. B2)
  • miesięcznej dyspozycyjności powyżej 145 godz
  • dostępności minimum 6 godzin dziennie od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 8:00-22:00
  • gotowości do podjęcia pracy od 16.10.2024
  • umiejętności logicznego myślenia
  • dobrej znajomości obsługi komputera (płynnego poruszania się w Internecie)
  • umiejętności szybkiego i bezbłędnego pisania na klawiaturze

To oferujemy

  • współpracę na podstawie umowy zlecenie: 40,77zł/godz. brutto
  • atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od osiąganych wyników
  • 800zł brutto za polecenie znajomego do współpracy - system poleceń już podczas rekrutacji!
  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe - płacimy taką samą stawkę za szkolenie!
  • stałe doszkolenia rozwijające Twoje umiejętności i kompetencje - nasz zespół zapewni Ci wsparcie na każdym etapie tak, abyś poczuł/-a się pewnie na swoim stanowisku
  • elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb i preferencji
  • możliwość pracy zdalnej
  • realną możliwość rozwoju zawodowego (stawiamy na awanse wewnętrzne – w 2023 roku było ich aż 94!)
  • atrakcyjny pakiet benefitów: dofinansowanie do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej PZU Zdrowie oraz ubezpieczenie na życie UNUM

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584