Specjalista ds. Obsługi Klienta Allegro
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Voice Contact Center Sp. z o.o.
21. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Udzielanie informacji dotyczących usług Allegro One m.in. w zakresie zakupów na Allegro, dostawy oraz zwrotów zamówień​
  • Obsługa klientów korzystających z platformy Allegro (e-mail, chat oraz połączenia telefoniczne wychodzące - call back oraz przychodzące)
  • Rozwiązywanie problemów i reklamacji
  • Dbanie o pozytywne relacje z klientami
  • Realizacja dodatkowych zadań związanych z obsługą klienta

Nasze wymagania

  • Pełna dyspozycyjność do udziału w szkoleniu (dni robocze od 26 sierpnia do 13 września) - warunek konieczny
  • Dyspozycyjność min.145h w miesiącu (elastyczny grafik- współpraca możliwa od pon. do niedz. od 8:00 do 22:00)
  • Gotowość do współpracy min. 20h w weekendy (w skali miesiąca)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office i biegłość w obsłudze komputera i systemów
  • Umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze (podczas rekrutacji możesz spodziewać się krótkiego testu)
  • Komunikatywność, empatia oraz nastawienie na realizację celów
  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
  • Status studenta

To oferujemy

  • Współpraca na podstawie umowy zlecenie: 28,10zł/godz. brutto (studenci) oraz 31,25zł/godz. brutto (umowa zlecenia z ZUS) + 2-4zł brutto za pracę w godzinach nocnych
  • Atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od osiąganych wyników - do 1200 zł brutto miesięcznie - już od pierwszego miesiąca!
  • 500zł brutto za polecenie znajomego do współpracy - system poleceń już podczas rekrutacji!
  • Elastyczny grafik do ustalenia (od poniedziałku do niedzieli, 8-22 lub dla chętnych możliwe 7-24 po wdrożeniu)
  • Możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia i wypracowaniu wyników
  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe - płacimy taką samą stawkę za szkolenie!
  • Stałe doszkolenia rozwijające Twoje umiejętności i kompetencje - nasz zespół zapewni Ci wsparcie na każdym etapie tak, abyś poczuł/-a się pewnie na swoim stanowisku
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego (stawiamy na awanse wewnętrzne – w 2023 roku było ich aż 94!)
  • Dofinansowanie do karty Multisport, dostęp do prywatnej opieki medycznej w PZU Zdrowie oraz ubezpieczenia na życie w Unum
  • Dodatkowe konkursy projektowe, ogólnofirmowe programy motywacyjne oraz eventy w biurach
  • Komfortowe warunki - nowe biuro z widokiem na panoramę Warszawy, 400 m od stacji WKD Warszawa Raków

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584