Specjalista ds. obsługi klienta- administracja
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, Mazowieckie, Polska
PGB Human Resources
24. 5. 2024

Dla naszego Klienta, będącego producentem materiałów do budowy sieci gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych oraz instalacji przemysłowych (oprzyrządowania oraz urządzenia do zgrzewania elektrooporowego i doczołowego), szukamy osoby na stanowisko:
Obowiązki:
bieżąca obsługa klienta krajowego
realizacja zamówień
współpraca z Przedstawicielem Regionalnym
przygotowywanie ofert
współpraca z dostawcami
Wymagania:
doświadczenie w pracy z klientem
znajomość pakietu MS Office
znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
dokładność, rzetelność i systematyczność, dynamika w działaniu
zaangażowanie, samodzielność i konsekwencja
komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
doskonała organizacja pracy i zdolność ustalania priorytetów
Oferta:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
bardzo dobra atmosfera
niezbędne narzędzia do pracy
możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w międzynarodowej firmie
kameralny dynamiczny zespół, przyjazne środowisko pracy

  • Praca Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678