Specjalista ds. obsługi klienta
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, śląskie, Polska
EMAIL2TMS PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA
29. 8. 2024

Email2TMS prosta S.A - jest Polską firmą dostarczającą aplikację IT dla europejskiej branży transportowej. Siedziba główna mieści się w Zabrzu.

27/08/2024/ENG

Obowiązki

  • Profesjonalna obsługa Klientów w języku polskim i angielskim: codzienny kontakt mailowy, oraz telefoniczny z potencjalnymi i obecnymi użytkownikami aplikacji
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientam
  • Budowanie wizerunku firmy w mediach społecznościowych i dbanie o dobry PR
  • Spotkania Online i wdrożenia nowych klientów do użytkowania Aplikacji

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2) - warunek konieczny
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Entuzjazm i inicjatywa w podejmowaniu działań
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy indywidualnej
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzane zadania
  • Znajomości obsługi komputera i narzędzi Google/MS Office
  • Dążenie do podnoszenia swojej wiedzy i kompetencji
  • Dyspozycyjność do pracy na cały etat (poniedziałek - piątek 8:30-16:30)
  • mile widziana znajomość nowoczesnych technologii
  • mile widziane wykształcenie wyższe

Oferujemy

  • Stabilne warunki pracy w ramach Umowy o Pracę od pierwszego dnia
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Ubezpieczenie grupowe i MultiSport
  • Imprezy integracyjne
  • Słodkie niespodzianki
  • Rozwój zawodowy
  • Możliwość zdobycia nowych kompetencji zawodowych
  • Praca w ścisłym centrum Zabrza w komfortowym biurze
  • Nielimitowany dostęp do pysznej kawy i herbaty
  • Telefon służbowy / do użytku prywatnego
  • Laptop służbowy / do użytku prywatnego
  • Nowoczesne i ergonomiczne stanowisko pracy
  • Indywidualne podejście do Pracownika w myśl Idei Turkusowej Organizacji

  • Email2TMS prosta S.A - jest młodą Polską firmą dostarczającą aplikację IT dla europejskiej branży transportowej. Siedziba główna mieści się w Zabrzu, a rozwiązania technologiczne są tworzone we Wrocławiu. Jesteśmy pierwszym i jedynym na rynku twórcą rozwiązania, które automatyzuje proces wprowadzania Zleceń Transportowych do systemów typu TMS.

  • Praca Chorzów
  • Specjalista ds. obsługi klienta Chorzów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Chorzów
  • Specjalista ds. Zakupów Chorzów
  • Specjalista ds. marketingu Chorzów
  • Specjalista ds. ofertowania Chorzów
  • Specjalista ds. Zarządzania Chorzów
  • Specjalista ds. Eksportu Chorzów
  • Specjalista ds. transportu Chorzów
  • Specjalista ds. HR Chorzów
  • Specjalista ds. reklamy Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 182
    19 751