Specjalista ds. obsługi klienta
  • Gdynia
specjalista ds. obsługi klienta
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
1. 5. 2024

Czy zawsze słyszałeś, że jesteś bardzo kontaktową osobą, a Twoja kultura osobista stoi na najwyższym poziomie? Teraz masz szansę wykorzystać te cechy w pełni!

Przygotuj się na dołączenie do zespołu w firmie, która jest liderem w branży transportowej. Nasz klient, dla którego prowadzimy rekrutację, od lat cieszy się zaufaniem jako partner w obszarze transportu. Jako specjalista ds. obsługi klienta w tej renomowanej firmie, będziesz miał okazję współpracować z klientami, zapewniając im najwyższy standard obsługi i budując trwałe relacje z nimi.

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (preferowane z dziedziny ekonomii, transportu, handlu międzynarodowego lub pokrewne)
  • min. rocznego doświadczenia w obsłudze klienta w branży TSL
  • znajomości dokumentów, terminologii i zasad w transporcie kontenerowym
  • komunikatywności i odwagi w kontakcie telefonicznym
  • znajomości języka angielskiego (min. B2)
  • znajomości MS Office (w szczególności Excel)
  • proaktywnej postawy.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • kartę sportową MultiSport
  • pracę w przyjaznym zespole, gdzie wszyscy znają się na imię
  • okazję do dołączenia do rozwijającej się i stabilnej firmy, będącej agentem armatora

Zadania

  • stały kontakt z klientem
  • potwierdzanie bookingów
  • informowanie klientów o statusie transportu
  • pozyskiwanie niezbędnej do realizacji transportu dokumentacji
  • rozwiązywanie problemów z przesyłkami i reklamacji transportowych

  • Praca Gdynia
  • Specjalista ds. obsługi klienta Gdynia
  • Tajemniczy klient Gdynia
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdynia
  • Specjalista ds. PR Gdynia
  • Specjalista ds. reklamy Gdynia
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdynia
  • Specjalista ds. Zakupów Gdynia
  • Specjalista ds. marketingu Gdynia
  • Specjalista ds. ofertowania Gdynia
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030