Specjalista ds. Obsługi Klienta
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomeranian Voivodeship, Polska
Unifeeder A/S
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Codzienny kontakt z klientem (linie żeglugowe, tank operatorzy) oraz rozwiązywanie wszelkich zagadnień związanych z obsługą klienta.
  • Zapewnienie, że zobowiązania wobec klientów (alokacje, połączenia ze statkami oceanicznymi) są wypełnione.
  • Budowanie relacji biznesowych z klientami i partnerami poprzez przejrzystą i regularną komunikację.
  • Odpowiadanie na zapytania dotyczące możliwych połączeń, tworzenie alokacji w systemie.
  • Aktualizacja danych w systemach (własnym operacyjnym, systemy terminalowe, systemy celne) oraz sprawdzanie poprawności danych.
  • Codzienne sprawdzanie sytuacji ładunkowej, planowanie załadunków, sprawdzanie połączeń oceanicznych, komunikacja z klientami i innymi biurami/działami wewnątrz organizacji.
  • Koordynacja zwalniania statków do sztauowania, informowanie terminali o danych załadunkowych, przygotowanie niezbędnej dokumentacji (kontenery niebezpieczne, kontenery chłodzone, ponadgabaryty, etc.).
  • Sprawdzanie gotowości ładunku oraz wymiana informacji na bieżąco z zaangażowanymi w proces stronami (klient, terminal, agent).
  • Finalizowanie dokumentacji ładunkowej po wyjściu statku z portu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (transport, logistyka, ekonomia).
  • Doświadczenie w obsłudze klienta lub obsłudze zleceń transportowych.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie, jak i w piśmie.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel).
  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji interpersonalnych oraz predyspozycje do pracy w zespole.

Mile widziane

  • Znajomość procesów transportowych i łańcucha dostaw.
  • Znajomość rynku linii oceanicznych.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w nowoczesnej organizacji o międzynarodowych standardach.
  • Wyjątkową atmosferę w zgranym zespole.
  • Pełną wyzwań pracę w wielokulturowym środowisku i duże możliwości rozwoju.
  • Pakiet benefitów.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • owoce
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku

Jeśli dążysz do poszerzenia doświadczeń zawodowych związanych z branżą transportową, to praca w Unifeeder A/S S.A. Oddział w Polsce może być właśnie tym, czego szukasz! Nasze codzienne zadania i wyzwania związane są z organizacją przewozu ładunku w kontenerach na rzecz naszych klientów z wykorzystaniem transportu morskiego. Odpowiadając na potrzeby rynku oraz chcąc sprostać dynamice branży, skupiamy się na optymalizacji naszych procesów oraz na budowaniu długotrwałych relacji z klientami. Dołącz do naszego zespołu!

Please add this consent to your application: I agree to processing of personal data provided in this document for realisation of Specjalista ds. Obsługi Klienta.It is voluntary and necesarry to give your data processing consent due to recruitment purposes and in accordance to art. 221 of Polish Labour Code. Unifeeder A/S Branch in Poland, Łużycka 6C str., 81-537 Poland shall be the administrator of your data. Your personal data shall be processed due to recruitment purposes regarding position mentioned in the consent (in accordance to art. 6 par. 1 point b of GDPR). If you give an additional consent to processing your data regarding other recruitment processes (in accordance to art. 6 par. 1 point a of GDPR), your data shall be processed up to 6 following months.You are entitled to:1) Accessing your data or copy of your data2) Correcting your data3) Limiting processing of your data4) Deleting your data5) Applying your complaint to UODO Chairman (2 Stawki str., 00-193 Warszawa).

  • Praca Gdynia
  • Specjalista ds. obsługi klienta Gdynia
  • Tajemniczy klient Gdynia
  • Obsługa hotelowa Gdynia
  • Obsługa gastronomii Gdynia
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdynia
  • Specjalista ds. Zakupów Gdynia
  • Specjalista ds. marketingu Gdynia
  • Specjalista ds. ofertowania Gdynia
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdynia
  • Specjalista ds. Eksportu Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087