Specjalista ds. Obsługi Klienta
  • Prochowice
Prochowice, Prochowice, Dolnośląskie, Polska
DKA
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Wrocław ,Lubin,Prochowice ,Legnica, Środa Śląska Poszukujemy dynamicznej i ambitnej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za profesjonalną obsługę klientów, doradztwo w zakresie produktów kredytowych oraz realizację transakcji bankowych.
Zakres obowiązków:
Obsługa klientów indywidualnych , udzielanie informacji na temat produktów i usług bankowych.
Realizacja operacji kasowych i bezgotówkowych Wsparcie klientów w zakresie korzystania z usług bankowości elektronicznej.
Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
Wymagania:
Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, bankowość)Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w banku lub instytucji finansowej będzie dodatkowym atutem
Wysoka kultura osobista i umiejętność nawiązywania kontaktów.
Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
Oferujemy:Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.
Wsparcie i wdrożenie .
Możliwość rozwoju zawodowego oraz Szkolenia i kursy doskonalące.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: @
884816767
Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w renomowanej instytucji finansowej!

  • Praca Prochowice
  • Prochowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289