Specjalista ds. obsługi klienta
  • Sokołów (pow. pruszkowski, gm. Michałowice)
mazowieckie, Sokołów (pow. pruszkowski, gm. Michałowice), mazowieckie, Polska
Paweł Witak
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Firma Balneo jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która konsekwentnie buduje swoją markę i pozycję w branży sanitarnej / wykończenia wnętrz.

Obecnie poszukujemy zaangażowanej i komunikatywnej osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku

Opis stanowiska
  • telefoniczna i mailowa obsługa klienta indywidualnego i b2b
  • doradztwo w zakresie doboru produktów do wyposażenia łazienki
  • obsługa zamówień w systemie Baselinker oraz prowadzenie dokumentacji
  • obsługa zwrotów i reklamacji
  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania
  • wymagane doświadczenie w pracy w obszarze obsługi klienta
  • wysoka kultura osobista,
  • odpowiedzialność, samodzielność, wielozadaniowość oraz zaangażowanie,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B1 - podstawowa obsługa klienta telefonicznego)
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze programu Baselinker

Oferujemy
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju osobistego wraz z rozwojem firmy,
  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
  • pracę w zgranym zespole,
  • godziny pracy poniedziałek-piątek 8.00-16.00
  • miejsce pracy – Sokołów k/Pruszkowa

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584