Specjalista ds. obsługi klienta
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
NewTalents Agencja Rekrutacyjna
2. 10. 2024

Agencja Rekrutacyjna NewTalents przeprowadza kompleksowe procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne oraz menedżerskie. Znajdujemy dla pracodawców prawdziwe Talenty, a dla kandydatów wymarzoną pracę. Posiadamy wpis do rejestru agencji zatrudnienia o nr 28038.

Dla naszego Klienta - firmy z branży modowej szukamy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy - okolice Łomianek (praca stacjonarna)

Zakres zadań:

  • obsługa kanałów na SM - Instagram, FB
  • telefoniczna oraz mailowa obsługa klienta
  • stała komunikacja z zespołem przy realizacji zamówień telefonicznych/ mailowych
  • obsługa systemu magazynowego Comarch Optima oraz Baselinker w celu rezerwacji produktów dla klienta
  • nadzór nad przygotowaniem zamówień do wysyłki
  • sporządzanie rejestru dla klientów hurtowych w arkuszu kalkulacyjnym.

Pracodawca oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie 5500-8000 PLN
  • stałe godziny pracy 8-16
  • kartę MultiSport
  • pracę w niedużym zespole w przyjaznej atmosferze.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wysokiej kultury osobistej
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • doświadczenia w telefonicznej oraz mailowej obsłudze klienta
  • płynnej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie
  • mile widziana znajomość obsługi BaseLinker
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Wszystkim Kandydatom bardzo dziękujemy za przesłanie aplikacji.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116