Specjalista ds obsługi klienta
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Conpeek sp. z o.o
19. 9. 2024

Od 2017 rozwijamy od podstaw i wdrażamy z sukcesem własny system Contact Center, CRM, Ticketing, Unified Communication itd… dla klientów polskich i międzynarodowych. Szukamy Specjalisty os. obługi klienta. Jeśli nie straszny Ci bezpośredni kontakt z klientem, zależy Ci na ciągłym rozwoju i nauce nowych narzędzi zaaplikuj!

Zakres obowiązków

  • obsługa zapytań klientów (telefon / czat / email ) którzy kontaktują się z firmą
  • udzielanie informacji na temat działania aplikacji, rozwiązywania problemów, pomocy w konfiguracji i delegowania bardziej skomplikowanych problemów na drugą linie wsparaia
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • prowadzenie korespondencji e-mail
  • branie udziału we wdrożeniach systemu, szkoleniach klientów z działania aplikacji

Poszukiwane kompetencje

  • doświadczenie w obsłudze klienta najlepiej w branży IT
  • bardzo pozytywna osobowość, prokliencka i nastawiona na efekt
  • chęć do długoterminowej współpracy
  • umiejętność koordynacji i nadawania priorytetom przychodzącym zapytaniom i sprawom
  • biegła znajomość obsługi komputera, programów typu MS Office, Outlook

Mile widziane:

  • Praca z JIRA/Atlassian
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Co oferujemy?

  • Praca w pełni zdalna, 8h dziennie, start pomiędzy 8:00 – 10:00
  • Multisport Plus
  • Darmowy dostęp do profesjonalnych kursów, aby cały czas być na bieżąco lub się doszkolić
  • Spotkania firmowe, wyjazdy integracyjne (żagle, poker, mazury)
  • Sprzęt do pracy - laptop

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. obsługi klienta Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584