Specjalista ds. Obsługi Klienta
  • Cieszyn
Cieszyn, Cieszyn, śląskie, Polska
HR SIGMA
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Podstawowe obowiązki:

  • Wprowadzanie zamówień do systemu: Dokładne i terminowe wprowadzanie zamówień klientów do naszego systemu informatycznego, zapewniając płynność realizacji zamówień.
  • Mailowe potwierdzanie zamówień: Kontaktowanie się z klientami drogą mailową w celu potwierdzenia szczegółów zamówień, wyjaśniania wszelkich wątpliwości oraz informowania o statusie realizacji.
  • Fakturowanie: Generowanie i wysyłanie faktur do klientów, dbając o ich poprawność i zgodność z zamówieniami.
  • Nadzór nad realizacją zamówień: Monitorowanie przebiegu realizacji zamówień, koordynowanie działań między działami oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów, aby zapewnić terminową dostawę produktów.
  • Telefoniczna obsługa klienta: Profesjonalne  odpowiadanie na zapytania klientów, udzielanie informacji na temat produktów i usług, a także rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez klientów.
  • Wprowadzanie dostaw: Rejestrowanie dostaw od naszych dostawców w systemie, kontrolowanie zgodności dostaw z zamówieniami oraz monitorowanie stanów magazynowych.
  • Wprowadzanie potwierdzeń zamówień od dostawców: Utrzymywanie dokładnych zapisów potwierdzeń zamówień od dostawców, aby zapewnić płynność procesów logistycznych i zakupowych.

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku: Praktyczne doświadczenie w obszarze  obsługi klienta, które pozwoli Ci efektywnie realizować zadania na stanowisku.
  • Dobra znajomość obsługi komputera: Biegłość w korzystaniu z pakietu MS Office oraz poczty elektronicznej, umożliwiająca sprawne wykonywanie codziennych obowiązków.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego: Umiejętność prowadzenia podstawowej korespondencji i rozmów w języku angielskim.
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków: Zdolność do pracy bez stałego nadzoru, dbałość o szczegóły oraz odpowiedzialność za powierzone zadania.
  • Umiejętność pracy w zespole: Współpraca z innymi członkami zespołu, umiejętność dzielenia się wiedzą i wspierania kolegów w realizacji wspólnych celów.
  • Umiejętność komunikacji: Zdolność do skutecznego porozumiewania się z klientami, budowania trwałych relacji oraz pozytywnego wizerunku firmy.
  • Umiejętność logicznego myślenia: Analiza sytuacji, rozwiązywanie problemów oraz podejmowanie trafnych decyzji w codziennej pracy.
  • Dobra organizacja pracy: Planowanie i priorytetyzowanie zadań, aby efektywnie zarządzać czasem i sprostać wymaganiom stanowiska.

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie: Umowa o pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie, która ma ugruntowaną pozycję na rynku.
  • Przyjazna atmosfera pracy: Pracę w zgranym i wspierającym się zespole, gdzie panuje przyjazna i inspirująca atmosfera.
  • Umowa na pełny etat: Pełnoetatowe zatrudnienie, co daje Ci stabilność finansową i zawodową.
  • Atrakcyjny system wynagradzania: Konkurencyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie za osiągane wyniki.
  • Możliwość rozwoju: Dostęp do licznych szkoleń, które pozwolą Ci rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe kompetencje.
  • Prywatna opieka medyczna: Pakiet medyczny dla Ciebie i Twoich bliskich, zapewniający dostęp do najlepszej opieki zdrowotnej.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie: Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia, które zapewnia ochronę finansową Tobie i Twojej rodzinie.
  • Karta MultiSport: Dostęp do szerokiej gamy obiektów sportowych i rekreacyjnych, abyś mógł dbać o swoje zdrowie i kondycję.
Jak aplikować?

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą, wyślij swoje CV!

Dołącz do  zespołu i razem i buduj sukces  firmy! Czekamy na Twoją aplikację!

Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl

Klauzula RODO
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Praca Cieszyn
  • Cieszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851