Specjalista ds. obsługi klienta
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Loox Izabela Nowak
18. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Profesionalna obsługa klientów, zgodnie ze standardami firmy
  • Prezentacja produktów i doradctwo w zakresie odpowiedniego doboru okularów i soczewek
  • Aktywne prowadzenie rozmów sprzedażowych, budowanie relacji z klientami
  • Dbanie o wysoki standard obsługi oraz realizacja celów sprzedażowych

WYMAGANIA:
  • Dyspozycyjność (gotowość do wyjazdu na szkolenia poza salonem sprzedaży)
  • Wysoka kultura osobista i miła aparycja
  • Komunikatywność, otwartość i umiejętność nawiązywania relacji z klientami
  • Uczciwość oraz odpowiedzialne podejście do pracy
  • Zainteresowanie modą i aktualnymi trendami w optyce bedzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę, na pełen etat
  • Ciekawą pracę o dużej samodzielności i róznorodności zadań
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu
  • Uczestnictwo w profesuinalnych szkoleniach
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia, w tym motywacyjny pakiet premiowy
  • pakiet benefitów

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. obsługi klienta Poznań
  • Specjalista ds. telekomunikacji Poznań
  • Specjalista ds. PR Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662