Specjalista ds. Obsługi Klienta
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
Techem
8. 6. 2024

Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o. jest międzynarodowym przedsiębiorstwem usługowym zajmującym się rozliczaniem kosztów indywidualnego zużycia ciepła, wody oraz innych mediów. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

 Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa wspólnot mieszkaniowych w zakresie świadczonych usług w tym wykonywanie rozliczeń oraz procesowanie odczytów
  • telefoniczne wsparcie klienta
  • ewidencjonowanie prowadzonej z klientem komunikacji tj. telefony przychodzące, e-maile, formularze
  • doradztwo klientowi w zakresie wykonywanych usług dostępnymi kanałami informacyjnymi
  • weryfikacja i opracowanie reklamacji

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane kierunki ścisłe
  • doświadczenie w pracy biurowej
  • analityczne myślenie
  • gotowość do pracy z klientem
  • swoboda w komunikacji, także w rozmowach telefonicznych
  • znajomość środowiska MS Office, w szczególności Excel
  • zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
  • dokładność i skrupulatność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • na okres wdrożenia pracę stacjonarną, po okresie próbnym praca odbywa się w trybie hybrydowym (kilka dni w miesiącu pracy z biura)
  • dofinansowanie do pakietu medycznego (pakiet dostępny już od 1 zł)
  • kartę sportową
  • ubezpieczenie grupowe
  • dodatki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • program poleceń pracowniczych

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. obsługi klienta Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914