Specjalista ds. obsługi klienta
  • Myślenice
Myślenice, Myślenice, Województwo małopolskie, Polska
PETMEX COMPANY SP. Z O.O.
6. 6. 2024

Firma Petmex Company to polski producent naturalnych gryzaków dla psów. Oferujemy suszone produkty przygotowane z najwyższej jakości surowców naturalnych. Wykorzystujemy nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, aby dostarczać przysmaki pozbawione konserwantów i sztucznych dodatków. Misją naszej firmy jest wychodzenie naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom konsumentów w zakresie odpowiedniej jakości i bezpieczeństwa zdrowotnego produktów wytwarzanych w naszym zakładzie. Współpracujemy z kilkudziesięcioma krajami w Europie i na świecie. Ze względu na dynamiczny rozwój sprzedaży Krajowej poszukujemy do Naszego zespołu zmotywowanej i kreatywnej osoby na stanowisko: SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA.

Obowiązki:

  • Jako Specjalista w dziale Obsługi Klienta będziesz pierwszą linią kontaktu;
  • będziesz odpowiedzialny/a za odbieranie połączeń od naszych klientów; biznesowych i  potencjalnych nowych klientów;
  • Będziesz odpowiedzialny za ofertowanie produktów firmy potencjalnym klientom;
  • Będziesz wspierał sprzedaż poprzez kontakt z Przedstawicielami Handlowymi;
  • Będziesz odpowiedzialny za przygotowywanie raportów ( Excel, Enova).

Wymagania:

  • Doświadczenie (min. 2 lata) na podobnym stanowisku;
  • Umiejętności związane z pracą w zespole;
  • Komunikatywność, samodzielność, podejmowanie inicjatyw i zaangażowanie w nowe projekty i rozwiązania;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i wyników;
  • Dobra znajomość programu Excel.

Oferujemy:

  • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16;
  • Umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Wynagrodzenie składnikowe ( premia + podstawa );
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Praca stacjonarna w biurze w Myślenicach.

  • Praca Myślenice
  • Myślenice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851