Specjalista ds. Obsługi Klienta
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Super Prezenty Sp. z o.o.
19. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa posprzedażowa Klienta poprzez kontakt mailowy oraz telefoniczny
  • Procesowanie reklamacji, zwrotów, przedłużeń i wymian voucherów
  • Budowanie relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Kontakt z partnerami biznesowymi w celu zapewnienia jak największej satysfakcji naszych klientów
  • Obsługa wysyłki paczek

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Potrafisz umiejętnie pracować w zespole
  • Masz doświadczenie w pracy z klientem
  • Umiesz rozpoznawać potrzeby klientów i na nie reagować
  • Masz wysoko rozwinięte miękkie kompetencje i potrafisz rozmawiać z ludźmi
  • Masz podstawowe umiejętności pracy na komputerze.
  • Umiejętność pracy na Excel-u

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym, międzynarodowym zespole
  • Niesamowity zespół! Nie tylko razem pracujemy, ale też razem się bawimy: wydarzenia, wycieczki i imprezy czekają na Ciebie!
  • Możliwość testowania naszych prezentów
  • Zniżki na firmowe usługi
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego
  • Wspólne świętowanie uroczystości.
  • Miesięczne premie (poza wynagrodzeniem podstawowym)

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132