Specjalista ds. obsługi klienta
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
Golden Serwis Sp. z o.o.
8. 9. 2024

Firma GOLDEN SERWIS, zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży oraz rekrutacji, poszukuje obecnie dla swojego klienta dostarczającego aplikację do rozpoznawania i cyfryzacji zleceń transportowych osoby na stanowisko: Specjalista/Specjalistka ds. obsługi klienta w Zabrzu.

Obowiązki

  • Profesjonalna obsługa klientów w języku polskim i angielskim
  • Codzienny kontakt mailowy oraz telefoniczny z potencjalnymi i obecnymi użytkownikami aplikacji
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
  • Budowanie wizerunku firmy w mediach społecznościowych i dbanie o dobry PR
  • Spotkania online i wdrożenia nowych klientów do użytkowania aplikacji

Wymagania

  • Średnie wykształcenie (Mile widziane wyższe)
  • J. angielski (B2) – Mile widziana znajomość innych języków
  • Obsługa aplikacji Google( Gmail, kalendarz, dokumenty, arkusze kalkulacyjne)
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy indywidualnej
  • Inicjatywa w podejmowaniu działań
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Wynagrodzenie miesięczne: 4300 – 6500 zł ( w zależności od umiejętności/doświadczenia)
  • Umowa o pracę / umowa zlecenie
  • Służbowy telefon oraz laptop (do użytku prywatnego)
  • Praca 5 dni w tygodniu – 8h (od poniedziałku do piątku) – 8:30 – 16:30

  • Więcej informacji pod numerem tel.: 697 998 787

  • Praca Zabrze
  • Specjalista ds. obsługi klienta Zabrze
  • Specjalista ds. Sprzedaży Zabrze
  • Specjalista ds. Zakupów Zabrze
  • Specjalista ds. marketingu Zabrze
  • Specjalista ds. ofertowania Zabrze
  • Specjalista ds. Zarządzania Zabrze
  • Specjalista ds. Eksportu Zabrze
  • Specjalista ds. transportu Zabrze
  • Specjalista ds. HR Zabrze
  • Specjalista ds. turystyki Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567