Specjalista ds. obsługi klienta
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
SalesHR
30. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa zapytań klientów (telefon / czat / email ) którzy kontaktują się z firmą
  • udzielanie informacji na temat oferty, zakresu możliwości współpracy, odpowiedzi na pytania
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • prowadzenie korespondencji e-mail, przesyłanie umów
  • prowadzenie badań satysfakcji
  • tworzenie raportów dla zarządu w obszarze obsługi klienta

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w obsłudze klienta, najlepiej na infolinii przychodzącej min 2 lata lub obsłudze administracyjnej / reklamacjach
  • bardzo pozytywna osobowość, prokliencka i nastawiona na efekt
  • chęć do długoterminowej współpracy
  • umiejętność koordynacji i nadawania priorytetom przychodzącym zapytaniom i sprawom
  • biegła znajomość obsługi komputera, programów typu MS Office, Outlook
  • uśmiech :)

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę, podstawa 5500 - 6000 PLN brutto
  • komfortowe warunki pracy w bardzo dobrze skomunikowanym biurze (tramwaj)
  • miejsce parkingowe
  • duże wsparcie ze strony firmy przy wdrożeniu
  • pracę w standardowych godzinach, 8h, możliwość rozpoczęcia między 8 a 10, od poniedziałku do piątku
  • benefity : medicover, ubezpieczenia medyczne
  • dostęp do biblioteczki firmowej
  • bardzo dobrze wyposażoną kuchnię
  • pracę w kameralnej firmie, świetnie radzącej sobie w swoim sektorze

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. obsługi klienta Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567