Specjalista ds. obsługi klienta | angielski
  • Gorzów wielkopolski
specjalista ds. obsługi klienta | angielski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów wielkopolski, Lubuskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
31. 8. 2024

Dla naszego klienta, dystrybutora sprzętu medycznego, poszukujemy kolejnego talentu, który zasili jego zespół.
Szukamy osoby, która będzie chciała podjąć współpracę w oparciu o Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin z biura w Gorzowie Wielkopolskim.

Oczekujemy

  • Wcześniejszego doświadczenie w obszarze customer service
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2+)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pełen zakres benefitów i świadczeń
  • Możliwości rozwoju

Zadania

  • Obsługa i wsparcie obecnych klientów jak i asystowanie potencjalnym klientom
  • Kontakt z klientami wszystkimi dostępnymi metodami (mail/telefon)
  • Wspieranie innych działów
  • Wysoka jakość obsługi w czasie reklamacji.
  • Rekomendowanie klientom naszych produktów magazynowych jak i informowanie o promocjach
  • Udostępnianie linków i stron internetowych dystrybutorom
  • Dbanie o wizerunek i budowanie rozpoznawalności marki

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. obsługi klienta Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zakupów Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. marketingu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. ofertowania Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zarządzania Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Eksportu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. transportu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. HR Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. turystyki Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584