SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KADROWO-PŁACOWEJ
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
28. 4. 2024

1027507301

Obowiązki

  • przygotowujesz dokumentację wynikającą z nawiązania i rozwiązania stosunku pracy oraz zmian warunków umów o pracę,
  • prowadzisz akta osobowe oraz pozostałą dokumentację kadrową,
  • rozliczasz czas pracy, monitorujesz uprawnienia urlopowe i wykorzystanie urlopów,
  • sporządzasz sprawozdania dla instytucji zewnętrznych, w tym PUP, GUS, KNF,
  • wystawiasz zaświadczenia o zatrudnieniu i wynagrodzeniu,
  • sporządzasz listy płac z różnych tytułów,
  • naliczasz składki na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne oraz na Fundusz Pracy i Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych,
  • rozliczasz różnego rodzaju zasiłki i świadczenia rehabilitacyjne,
  • rozliczasz umowy cywilnoprawne zawarte z osobami fizycznymi,
  • terminowo naliczasz i rozliczasz podatek dochodowy od osób fizycznych, w tym dokonujesz rocznego obliczenia podatku,
  • przygotowujesz dokumenty do ZUS (Rp-7, druk Z-3, Np.-7).

Wymagania

  • posiadasz doświadczenie zawodowe w obsłudze kadrowo-płacowej,
  • bardzo dobrze znasz przepisy z zakresu prawa pracy, podatków i ubezpieczeń,
  • posiadasz praktyczną umiejętność naliczania wynagrodzeń i sposobów ich księgowania,
  • pracowałeś/aś z wykorzystaniem MS Office, dodatkowym atutem będzie znajomość systemu SAP,
  • jesteś osobą komunikatywną, terminową, otwartą na zmiany, potrafisz pracować w przypadku spiętrzenia ilości zadań.

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293