Specjalista ds. obsługi Infolinii (branża finansowa)
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Voice Contact Center Sp. z o.o.
9. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa połączeń przychodzących, udzielanie odpowiedzi na pytania klientów w zakresie finansów i bankowości
  • Dbanie o pozytywny wizerunek marki i dobre doświadczenia klientów w każdej rozmowie

Nasze wymagania

  • Komunikatywność i pewność siebie
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku, w przedziale godzinowym 8:00-20:00.
  • Umiejętność sprawnej obsługi komputera.

To oferujemy

  • Stabilność finansową: możesz liczyć na regularne i terminowe wypłaty w przedziale 28,10 zł (UZ) - 31, 25 zł brutto (UZ z ZUS) za godzinę, a także liczne konkursy motywacyjne.
  • Rozwój zawodowy: oferujemy płatne szkolenia wdrażające i systematyczne doszkolenie w trakcie zatrudnienia, które może otworzyć drogę do nowych możliwości w VCC.
  • Komfortowe warunki pracy: będziesz pracować w biurze przy ul. Żeligowskiego 3/5 w Łodzi.
  • Elastyczny grafik: dostosowany do Twoich potrzeb.
  • Realną szansę na awans: stale się rozwijamy i powiększamy nasze zespoły, a w zeszłym roku cieszyliśmy się z 94 awansów wewnętrznych!
  • Pakiet benefitów: możesz skorzystać z naszego bogatego pakietu benefitów, w tym karty Multisport, prywatnej opieki medycznej PZU Zdrowie czy ubezpieczenia na życie Unum.
  • Program poleceń pracowniczych: do 800 zł za polecenie nowego pracownika, dzięki programowi Member-Get-Member.

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. obsługi klienta Łódź
  • Obsługa hotelowa Łódź
  • Obsługa gastronomii Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238