Specjalista ds. Obsługi Danych Przestrzennych
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Grupa Outworking
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko

Opis stanowiska:

  • Kompletowanie potrzebnych dokumentów do przeprowadzenia kontroli,
  • Zarządzanie dokumentacją pokontrolną, w tym zatwierdzanie formalności po zakończeniu inspekcji,
  • Wprowadzanie danych do systemów informatycznych,
  • Przygotowywanie korespondencji służbowej,
  • Archiwizacja danych na nośnikach CD/DVD.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie kierunkowe, np. geodezja, rolnictwo, gospodarka przestrzenna lub pokrewne,
  • Dobrze rozwinięte umiejętności obsługi komputera oraz programów biurowych (Microsoft Office),
  • Mile widziana znajomość programów GIS oraz zasad funkcjonowania urządzeń GNSS.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 4700 zł brutto,
  • Stabilne godziny pracy (pon. - pt.),
  • Profesjonalne środowisko pracy w renomowanej jednostce ARiMR,
  • Dostęp do pakietu sportowego Multisport i opieki medycznej.

  • Praca Szczecin
  • Specjalista ds. ochrony danych Szczecin
  • Specjalista ds. obsługi klienta Szczecin
  • Specjalista ds. Zakupów Szczecin
  • Specjalista ds. marketingu Szczecin
  • Specjalista ds. ofertowania Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Specjalista ds. Eksportu Szczecin
  • Specjalista ds. transportu Szczecin
  • Specjalista ds. HR Szczecin
  • Specjalista ds. turystyki Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045