Specjalista ds. Obsługi Czatu z j.bułgarskim
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o.
24. 8. 2024
Informacje o stanowisku

UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
Dodano
22.08.2024
Numer referencyjny
17572_15381

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Pisemna komunikacja z Klientem poprzez czat w j.bułgarskim (bez połączeń telefonicznych!),
  • Wsparcie Klienta na każdym etapie zakupu,
  • Przyjmowanie i procesowanie zwrotów oraz reklamacji,
  • Dbanie o jak najwyższą jakość obsługi.

Wymagania:

  • Znajomość języka bułgarskiego na poziomie min. B2 lub wyższym,
  • Znajomość języka polskiego lub angielskiego na poziomie min. B2 lub wyższym (niezbędne do wzięcia udziału w szkoleniu),
  • Umiejętność szybkiego pisania,
  • Gotowość do pracy zmianowej - projekt pracuje 24/7, oczekujemy dyspozycyjności w wymiarze min. 120h miesięcznie,
  • Precyzyjne i przejrzyste formułowanie wypowiedzi w formie pisemnej,
  • Wysoka kultura osobista.

Mile widziane doświadczenie w pracy z Klientem.

Oferujemy w zamian:

  • Gwarantowaną stawkę za każdą godzinę + dodatkowy bonus,
  • Pakiet wdrożeniowy, który pozwoli Ci w pełni samodzielnie realizować zlecone zadania,
  • Rozwojową pracę w międzynarodowym zespole,
  • Wsparcie trenerów oraz doświadczonego zespołu,
  • Możliwość awansu i rozwoju w strukturach CCIG Group,
  • Dodatkowe benefity, tj.: Karta Multisport, Pakiet Medyczny, Ubezpieczenie na Życie,
  • Przyjazne i pełne szacunku miejsce pracy,
  • Świeże owoce raz w tygodniu,
  • Dostęp do biblioteczki, sali relaksu oraz karty rabatowej.

Nie czekaj! Aplikuj i już teraz rozpocznij swoją przygodę z największym Call Center w Polsce!

Rekrutację prowadzi Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 15946, spółka wchodząca w skład grupy CCIG Group, największej firmy w branży Call i Contact Center w Polsce.

Aktualnie poszukujemy osób posługujących się j.bułgarskim do Obsługi Klienta za pomocą Czatu przy projekcie szybko rozwijającego się sklepu internetowego.

Zrób krok w kierunku swojej kariery i dołącz do nas już dziś!

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648