Specjalista ds. nieruchomości
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, Masovian Voivodeship, Polska
Ochelska Investment
16. 9. 2024

Ochelska Investment to firma z branży pośrednictwa sprzedaży nieruchomości. Firmę tworzymy w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie, oraz innowacyjne podejście do rynku nieruchomości. Tak szybko, jak zmienia się rynek, tak szybko my na to reagujemy i podążamy za oczekiwaniami klientów.

To czym możemy się pochwalić, to otrzymanie “Nagrody Konsumenta 2023”. Dało nam to jeszcze większy wiatr w żagle, dzięki czemu chcemy się dalej rozwijać i poszukujemy do naszego zespołu:

Doradcy ds. sprzedaży nieruchomości

To praca dla przedsiębiorczych osób, które samodzielnie, w oparciu o know how dostarczone przez firmę, po specjalistycznym przeszkoleniu będą pośredniczyć w obrocie nieruchomościami. Niezbędna jest interdyscyplinarna wiedza z zakresu np. prawa, psychologii, ale najważniejsze są umiejętności sprzedażowe i swobodna komunikacja z Klientami. Szukamy osób sfokusowanych na rezultat. Chcesz tworzyć razem z nami nową markę i nowe podejście do branży nieruchomości? Szukamy talentów!

Twoje zadania:

  • aktywne pozyskiwanie nieruchomości (przy wsparciu Asystenta) zarówno do wynajmu jak i sprzedaży,
  • badanie oraz weryfikacja stanu prawnego przyjmowanej nieruchomości,
  • doradztwo dla klientów jak prowadzić sprzedaż nieruchomości,
  • umawianie spotkań z właścicielami nieruchomości oraz deweloperami,
  • prezentacja nieruchomości,
  • utrzymywanie relacji z klientami,
  • organizacja i wsparcie na każdym etapie sprzedaży nieruchomości.

Nasze oczekiwania:

  • umiejętności sprzedażowe
  • doradztwo
  • niestandardowego podejścia do pracy
  • konieczności utrzymywania relacji z klientami
  • zaangażowanie

Super, jeżeli :

  • posiadasz wiedzę o branży,
  • potrafisz negocjować,
  • łatwo nawiązujesz relacje,
  • potrafisz dobrze zarządzać swoimi zadaniami i czasem pracy,
  • chcesz się rozwijać i myślisz nieszablonowo

Jeżeli masz innym pomysł na siebie nie bój się z nami porozmawiać – czekamy na kreatywnych członków naszego teamu.

Oferujemy:

  • pracę w agencji nieruchomości tworzonej przez ludzi z pasją,
  • szkolenia stacjonarne oraz online
  • biuro w Wilanowie,
  • sprzedaż usług najwyższej jakości,
  • elastyczne godziny pracy
  • wsparcie Asystenta przy pozyskiwaniu nieruchomości – Ty koncentrujesz się na prezentacji i sprzedaży nieruchomości a Asystent buduje Twoje portfolio
  • narzędzia niezbędne do pracy (telefon, laptop)

Benefity:

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • możliwość uzyskania nowych uprawnień

Chcemy, żebyś nie bał się wyzwań i miał swoje pomysły jak dalej mamy się rozwijać. Dołącz do nas!

  • Praca Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567