Specjalista ds. nieruchomości
  • Kraków, Wieliczka, Niepołomice, Zabierzów, Kocmyrzów, Gdów, Bochnia, Skawina, Myślenice
małopolskie, Kraków, Wieliczka, Niepołomice, Zabierzów, Kocmyrzów, Gdów, Bochnia, Skawina, Myślenice, małopolskie, Polska
GET.PL Nieruchomości
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dołącz do zespołu życzliwych, otwartych, odnoszących sukcesy finansowe profesjonalistów. Zostań Specjalistą ds. Nieruchomości.

Nasze biuro nieruchomości jest na rynku od 2006 roku. Wiemy jak zarabiać, wiemy jak wspierać naszych agentów. Aplikuj a będziesz mógł pracować z liderami branży.

Jeśli Twoimi atutami są:

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z ludźmi,
  • życiowy optymizm i entuzjazm,
  • cierpliwość i łatwość osiągania zaplanowanych celów,
  • dobra organizacja własnego czasu

to właśnie na Ciebie czeka ta praca.

Twoje zadania:

  • nawiązywanie kontaktu z klientami oferującymi nieruchomości,
  • tworzenie profesjonalnych ofert handlowych,
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami poszukującymi nieruchomości,
  • prezentacje nieruchomości,

wszystko pod nadzorem i przy pomocy doświadczonych pośredników.

Oferujemy:

  • wysokie zarobki  prowizyjne od przeprowadzonych transakcji,
  • nowoczesne narzędzia wspomagające pracę,
  • elastyczne godziny pracy, głównie w terenie,
  • kompleksowy system szkoleń i wsparcie kadry kierowniczej,
  • wspaniałą atmosferę pracy,

a przede wszystkim sprawdzone przez 18 lat  skuteczne metody osiągania dobrych wyników i regularnych, wysokich zarobków.

Chętnie zatrudniamy osoby 50+.

Operujemy na terenie Krakowa i okolic do 25 km, więc zapraszamy też kandydatów z gmin ościennych, m. in. Mogilany, Dobczyce, Liszki, Zabierzów, Wielka Wieś, Zielonki, Michałowice, Kocmyrzów, Wieliczka, Niepołomice, Gdów, Bochnia, Skawina. Mamy nieruchomości w powiecie suskim więc zapraszamy kandydatów z Zawoi, Suchej Beskidzkiej czy Makowa Podhalańskiego.

Wymagania

  • łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi,
  • entuzjazm, optymizm i uśmiech na co dzień,
  • determinacja i wytrwałość w osiąganiu celów,
  • dyspozycyjność  - godziny pracy zależą od Ciebie, ale to nie jest praca dorywcza,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • samochód i prawo jazdy kat. B,

dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej.

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584