Specjalista ds. nadzoru budowlanego
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Zakłady Mechaniczne Bumar-Łabędy S.A.
11. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji związanej z nieruchomościami,
  • inicjowanie i uczestnictwo w przeglądach okresowych budynków i budowli,
  • prowadzenie książek obiektów budowlanych,
  • udział w przygotowaniu postępowań przetargowych dotyczących remontu budynków i budowli,
  • opracowywanie zapytań ofertowych i kosztorysów na wykonywanie robót budowlanych,
  • udział w odbiorach robót budowlanych oraz kontrola ich rozliczeń,
  • prowadzenie ewidencji oraz sprawozdawczości dot. budynków i budowli,
  • prowadzenie nadzoru nad realizacją robót budowlanych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane.
  • uprawnienia budowlane – wykonawcze w zakresie konstrukcyjno-budowlanym,
  • staż pracy na samodzielnym stanowisku,
  • doświadczenie w organizowaniu postępowań przetargowych,
  • znajomość tematyki związanej z przepisami techniczno-budowlanymi, gospodarką majątkową oraz zarządzania majątkiem.

To oferujemy

  • umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
  • fundusz świadczeń socjalnych,
  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne.

  • Praca Gliwice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gliwice
  • Specjalista ds. PR Gliwice
  • Specjalista ds. ofertowania Gliwice
  • Specjalista ds. Zarządzania Gliwice
  • Specjalista ds. Eksportu Gliwice
  • Specjalista ds. transportu Gliwice
  • Specjalista ds. HR Gliwice
  • Specjalista ds. turystyki Gliwice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gliwice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251