Specjalista ds. Montażu i Serwisu
  • Kraków
Warszawa, Kraków, Małopolskie, Polska
Rekrutacja Warszawa
23. 7. 2024

Poszukujemy do współpracy osób na stanowisko monter-serwisant. Praca przy nowoczesnych systemów magazynowania pojazdów na terenie parkingów podziemnych.
Zakres obowiązków:
- instalacja nowych systemów platform parkingowych
- wykonywanie przeglądów i konserwacji istniejących systemów
- naprawa i wymiana uszkodzonych elementów
Nasze oczekiwania:
- umiejętność obsługi elektronarzędzi
- znajomość podstaw elektryki i mechaniki
Mile widziane
- uprawnienia SEP E
- prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
- praca od poniedziałku do piątku w godz. 7-15 z możliwością nadgodzin
- pracę na umowę zlecenie na okres próbny (3 miesiące), kolejna umowa o pracę
- wdrożenie do firmy, szkolenie na stanowisku pracy
Praca na terenie Warszawy z możliwością wyjazdów na okoliczne inwestycje

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648