Specjalista ds. modelowania ryzyka
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Aon Polska Sp. z o. o.
14. 7. 2024

Jesteś gotów na nowe wyzwania? Chcesz rozwijać swoją karierę w międzynarodowym środowisku? Dołącz do nas i odkryj możliwości, jakie daje praca w Aon!

To stanowisko oferuje elastyczność pracy w modelu hybrydowym – zarówno zdalnie, jak i w naszym biurze w Warszawie.

Aon – Podejmujemy lepsze decyzje

W Aon kształtujemy decyzje, aby chronić i wzbogacać życie ludzi na całym świecie. Jesteśmy jedną zjednoczoną, inkluzywną i różnorodną drużyną, pełną pasji do pomagania naszym kolegom i klientom w osiąganiu sukcesów.

Jak będzie wyglądał Twój dzień?

  • Analizowanie wpływu katastrof naturalnych na portfele majątkowe zakładów ubezpieczeń, z wykorzystaniem opracowanych wewnętrznie modeli Aon oraz licencjonowanych zewnętrznie modeli katastrof
  • Analiza i przetwarzanie danych klientów
  • Testowanie i ocena modeli katastrof
  • Komunikacja zarówno z klientami, jak i współpracownikami z zespołu brokerskiego
  • Udział w zadaniach badawczo-rozwojowych

Dlaczego warto wybrać tę ofertę?

To Twoja szansa na rozwój w wyjątkowej roli! W Aon wyróżnia nas unikalne podejście do pracy – pracujemy z najlepszymi specjalistami i zapewniamy wsparcie na każdym etapie. Dowiedz się, z kim będziesz współpracować i kto będzie Cię wspierać.

Umiejętności i doświadczenie, które są kluczowe w tej roli:

  • Wykształcenie wyższe, najlepiej w zakresie nauk przyrodniczych, matematyki lub statystyki
  • Mile widziane doświadczenie 3-5 lat w obsłudze oprogramowania do modelowania katastrof (RMS, Verisk CoreLogic).
  • Zaawansowana znajomość MS Excel oraz znajomość MS Access i SQL
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność i chęć uczenia się i stosowania nowych metod, znajdowania własnych rozwiązań
  • Elastyczność i motywacja, pozytywne podejście do pracy

Jak wspieramy naszych pracowników?

Oprócz kompleksowego pakietu benefitów, promujemy różnorodność w miejscu pracy. Nasze elastyczne i inkluzywne środowisko pozwala zarządzać zdrowiem i równowagą między życiem prywatnym a zawodowym. Dlatego oferujemy dwa dodatkowe dni wolne w roku, abyś mógł skupić się na swoim dobrostanie. Oferujemy różnorodne rozwiązania dotyczące stylu pracy, poprzez naszą politykę Smart Working. Ponadto poprzez naszą kulturę ciągłego uczenia się inspirujemy i wyposażamy Cię w narzędzia do nauki, dzielenia się wiedzą i rozwoju, pomagając osiągnąć Ci pełny potencjał.

Zapewniamy osobom z niepełnosprawnościami odpowiednie warunki do uczestnictwa w procesie rekrutacji, wykonywania kluczowych obowiązków oraz korzystania z innych świadczeń zgodnie z obowiązującym prawem.

Aon ceni innowacyjne i różnorodne środowisko pracy. Jesteśmy dumni z bycia pracodawcą, który oferuje równe szanse.

Prosimy o aplikowanie CV w języku angielskim.

#comercialriskandreinsurancesolution

#LI-hybrid

#LI-MF3

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536