Specjalista ds. mieszkań wspomaganych
  • Wólka Konopna
lubelskie, Wólka Konopna, lubelskie, Polska
Fundacja Leny Grochowskiej
12. 8. 2024

FUNDACJA LENY GROCHOWSKIEJ prowadzi projekty na rzecz osób wykluczonych. Fundacja działa na rzecz osób z niepełnosprawnościami, repatriantów oraz uchodźców. W związku z rozszerzeniem działalności zatrudni osobę na stanowiskoSpecjalista ds. mieszkań wspomaganychOsoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za uruchomienie i organizację działalności mieszkań wspomaganych (treningowych) zlokalizowanych w okolicach Siedlec.

Obowiązki

  • rekrutacja przyszłych mieszkańców
  • stworzenie oferty usług towarzyszących mieszkaniom i ich organizacja
  • planowanie, organizowanie i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem mieszkań
  • koordynacja dodatkowych aktywności mieszkańców, w tym zatrudnienia w gospodarstwie społecznym
  • organizowanie i nadzorowanie prac podległych pracowników
  • prace administracyjno-biurowe związane z dokumentacją działalności mieszkań

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym
  • Otwartość na innowacyjność i nieszablonowe działania
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • Wiedza/doświadczenie w zakresie funkcjonowania mieszkań wspomaganych/treningowych będzie dodatkowym atutem
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Wrażliwość i empatia
  • Dyspozycyjność
  • Samodzielność w działaniu i kreatywność

Oferujemy

  • Satysfakcjonującą i niebanalną pracę
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności
  • Możliwość rozpoczęcia / kontynuacji kariery w dynamicznie rozwijającej się organizacji pozarządowej
  • Awans na stanowisko kierownicze
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę lub B2B
  • Zniżki i benefity w hotelach Grupy Arche
  • Miejsce pracy- stacjonarnie Wólka Konopna k. Siedlec

  • Praca lubelskie
  • lubelskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544