Specjalista ds MICE
  • Marki
Marki, Marki, Masovian Voivodeship, Polska
Coral Travel Poland
2. 10. 2024

Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego Coral Travel Group, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie , a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 20 mln turystów ✈. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4. miejscu w rankingu największych biur podróży. Coral Travel Poland oferuje wyjazdy wakacyjne do takich destynacji jak Grecja, Hiszpania, Bułgaria, Turcja, Egipt, Tunezja oraz kraje egzotyczne jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczone Emiraty Arabskie

Twoje obowiązki:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i agentami
  • Przygotowywanie kalkulacji ofert wyjazdów dla grup i draftów umów związanych z realizacją usługi
  • Komunikacja z dostawcami usług w destynacjach dotycząca zakresu usług dla grup
  • Przygotowywanie zestawień i raportów
  • Przygotowywanie umów i wprowadzenie zmian do dokumentacji
  • Raportowanie do Kierownika ds. MICE
  • Towarzyszenie grupie podczas wyjazdu, jeśli będzie taka potrzeba

Nasze wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w branży turystycznej
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim
  • Swoboda w obsłudze pakietu MsOffice (Word, Excel)
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość na ludzi i elastyczność w myśleniu
  • Zaangażowanie, skrupulatność, terminowość
  • Mile widziana znajomość programów rezerwacyjnych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pobyt w naszych hotelach w atrakcyjnych cenach – dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dobrowolne ubezpieczenie Warta
  • Karta lunchowa – 400 zł/msc
  • Platforma MyBenefit lub karta Multisport ‍♀
  • Dofinansowanie do okularów korekcyjnych

  • Praca Marki
  • Marki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116