Specjalista ds. Master Data - Projekt czteromiesięczny
  • Poznań/Wrocław/Kraków - 100% zdalnie
wielkopolskie, Poznań/Wrocław/Kraków - 100% zdalnie, wielkopolskie, Polska
HAYS
29. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Poznań/Wrocław/Kraków - 100% zdalnie
NR REF.: 1188936

Dla naszego klienta, jednej z największych firm na świecie z branży FMCG, posiadającej w Polsce zarówno linie produkcyjne, jak i SSC poszukujemy kandydatów na stanowisko wspierające do zespołu Vendor Master Data.
W nowej roli będziesz częścią zespołu Vendor Master Data, a Twoja praca będzie polegała na bieżącym tworzeniu i usprawnianiu encyklopedii wiedzy dla pracowników wewnętrznych. Encyklopedia jest źródłem wiedzy i dokumentacji na temat dostawców firmy, a jej tworzenie będzie polegało na następujących zadaniach: tworzenie modeli danych, tworzenie słowniczka wraz z wartościami i legendą, tworzenie katalogów danych, tworzenie standardów operacyjnych i wewnętrznych polityk firmy, dbanie o poprawność dokumentacji, organizacja pracy w zespole, by informacje były łatwo dostępne i czytelne dla pracowników.
Kandydat, którego poszukujemy powinien posługiwać się biegle j. angielskim, posiadać doświadczenie w podobnej roli lub pracy w zespole Master Data (3-5 lat), znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem, podobnie jak średniozaawansowana znajomość MS Excel. Kandydat powinien być dobrze zorganizowany, ponieważ praca może być wykonywana w pełni zdalnie. Oczekujemy samodzielności w działaniu i dobrej organizacji czasu pracy.
Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 4 miesięcy, pracę zdalną 100%, sprzęt potrzebny do wykonywania codziennych obowiązków, wynagrodzenie podstawowe w wysokości do 10.000 PLN brutto w zależności od posiadanego doświadczenia.
Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388