Specjalista ds. marketingu/młodszy specjalista ds. marketingu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
16. 10. 2024

Biegle posługujesz się językiem angielskim? Masz doświadczenie w pracy z mediami społecznościowymi? Chcesz zdobyć doświadczenie w marketingu w międzynarodowym środowisku?

Jeśli tak, to ta oferta czeka właśnie na Twoją aplikację!

Dla naszego Klienta - producenta i sprzedawcy napojów bezalkoholowych oraz produktów spożywczych poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. marketingu/młodszego specjalisty ds. marketingu.

Oczekujemy

• Min. 1 rok doświadczenia w pracy asystenckiej, projektowej dziale marketingu
• Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
• Biegłość w Social Mediach oraz doświadczenie w copywritingu, lekkie pióro
• Dobra organizacja pracy, dokładność, zaangażowanie, otwartość na nowe zadania, elastyczność
• Umiejętność pracy w zespole, nawiązywania kontaktów z pracownikami różnych działów i na różnym szczeblu organizacji
• Umiejętność obsługi programów z pakietu MS Office
• Mile widziane doświadczenie w branży FMCG

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

• Pracę hybrydowa (2 dni w tygodniu pracy z biura w Warszawie)
• Pracę nad marką będącą liderem w swojej kategorii
• Umowę o pracę tymczasową (12 miesięcy) z możliwością przedłużenia

Zadania

• Pomoc w bieżącej administracji działu, wsparcie całego zespołu Brand Managerów
• Wysyłka próbek produktów, zarządzanie magazynkiem marketingowym, organizacja próbek
• Współprowadzenie projektu dot. social mediów i współpracy z influencerami
• Śledzenie działań marketingowych na rynku: przegląd aktywności konkurencji, analiza rynku i
danych marketingowych