Specjalista ds. marketingu (Marketing Specialist)
  • Żyrardów
Żyrardów, Żyrardów, Województwo mazowieckie, Polska
Ruukki Polska Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Obecnie firma Ruukki Polska Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu (Marketing Specialist)

Miejsce pracy: Żyrardów

Główne obowiązki

  • Koordynacja projektów marketingowych firmy,
  • Tworzenie i zarządzanie materiałami POS,
  • Udział w tworzeniu projektów w zakresie internetowych kanałów marketingowych (strona internetowa, blog, kampanie mailingowe, rozwój nowych funkcjonalności z obszaru online),
  • Opracowywanie treści materiałów informacyjnych i marketingowych,
  • Działania w obszarze Social Media.

Wymagania

  • Doświadczenie w dziale Marketingu / Trade Marketingu,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów,
  • Doświadczenie i znajomość zasad efektywnego prowadzenia marketingu internetowego,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • Kreatywność, samodzielność,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint),
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziana umiejętność pracy z dowolnym programem graficznym lub umożliwiającym przygotowywanie materiałów video.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Pracę w firmie, w której bezpieczeństwo jest priorytetem
  • Pracę w firmie będącej liderem na rynku
  • Skandynawską kulturę pracy
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Wsparcie w okresie adaptacji oraz szkolenie wprowadzające
  • Opiekę medyczną
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
  • Pracę w zespole profesjonalistów
  • Stałe wynagrodzenie połączone z systemem premiowym, odpowiadające zakresowi obowiązków i osiąganym wynikom pracy
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Praca Żyrardów
  • Żyrardów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851