Specjalista ds. Marketingu i wsparcia sprzedaży
  • Opatkowice
małopolskie, Opatkowice, małopolskie, Polska
Prinox Sp. z o.o.
2. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie komunikacji marketingowych typu newslettery, posty, prezentacje.
  • Projektowanie ulotek, broszur, mini katalogów.
  • Udział w przygotowaniu i realizacji działań marketingu zwiększających sprzedaż
  • Opracowywanie materiałów niezbędnych do realizacji określonych kampanii marketingowych i sprzedażowych.
  • Opieka nad firmowymi kanałami social media (LinkedIn, Facebook).
  • Wsparcie działań sprzedażowych.
  • Efektywna współpraca w ramach działu sprzedaży oraz z działami operacyjnymi.
  • Analiza rynku oraz działań konkurencji.
  • Prowadzenie administracji ofert sprzedażowych oraz baz danych.

Nasze wymagania

  • Posiadasz praktyczną znajomość narzędzi graficznych i marketingowych.
  • Jesteś Osobą proaktywną, komunikatywną, dynamiczną i gotową na nowe wyzwania w Naszej organizacji.
  • Jesteś na bieżąco z najnowszymi trendami marketingowymi – wiesz jak być kreatywnym i skutecznym.
  • Umiesz samodzielnie zorganizować pracę własną.
  • Chętnie poszerzasz swoją wiedzę z zakresu działań marketingowych i sprzedażowych.
  • Posiadasz umiejętności analityczne.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Umowę o pracę lub umowę B2B.
  • Kurs języka angielskiego w siedzibie firmy
  • Samodzielne, pełne wyzwań i satysfakcji z osiąganych wyników stanowisko.
  • Pracę w zaangażowanym i międzynarodowym zespole.
  • Dostęp do nowoczesnych i niezbędnych do pracy narzędzi.
  • Przyjazną atmosferę.

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544