Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży Online
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
WhitePress
27. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nawiązywanie trwałych relacji z kluczowymi klientami – tworzysz więzi silniejsze niż pierścienie mocy!
  • Skuteczność w pozyskiwaniu nowych klientów i rozwijaniu współpracy z obecnymi – budujesz imperium klientów szybciej niż Tony Stark buduje swoje zbroje!
  • Mistrzowskie zarządzanie CRM – monitorujesz i aktualizujesz bazę Reklamodawców z precyzją godną Jarvisa.
  • Aktywna sprzedaż produktów WhitePress – telefon, mail, prezentacje online czy spotkania – działasz sprawniej niż zespół misji specjalnych!
  • Ekspert w edukowaniu klientów i wsparciu w planowaniu działań marketingowych – dzielisz się wiedzą z dokładnością Profesor X.
  • Reprezentowanie WhitePress na branżowych eventach – błyszczysz na scenie, jakbyś miał swoje własne supermoce.

WYMAGANIA:

Twoje supermoce:

  • Wybitna zdolność nawiązywania relacji – zyskujesz klientów szybciej niż Flash!

  • Talent do negocjacji – przekonujesz klientów jak Jedi używający Mocy.

  • Zdolność pracy zespołowej – współpracujesz lepiej niż Avengersi.

OFERUJEMY:

W zamian za Twoje heroiczne działania oferujemy:

  • Wysokie prowizje – które sprawią, że Twój portfel będzie grubszy niż Hulk!

  • Elastyczny czas pracy – bo wiemy, że superbohaterowie muszą się regenerować.

  • Pakiet benefitów – lepszy niż zestaw Batmana!

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. kadr i płac Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544