Specjalista ds. marketingu
  • Konin
Konin, Konin, Wielkopolskie, Polska
Gold Dinge Sp.zo.o.
26. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Tworzenie i realizacja strategii marketingowej dla klientów biznesowych (przygotowanie kampanii marketingowej oraz komunikacji,)

  • Tworzenie blogów, treści (Linkeid)
  • Tworzenie oferty marketingowo- sprzedażowej, raportów i innych materiałów marketingowych

  • Raportowanie i prezentowanie wyników prac

  • Identyfikacja potrzeb klienta biznesowego, analizowanie otoczenia rynkowego

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi (m.in. agencje reklamowe)

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w marketingu B2B

  • Doświadczenie w tworzeniu materiałów marketingowych i komunikacji marketingowej B2B

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Proaktywność i inicjatywa w działaniu

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Konsekwencja w realizacji działań

  • Doświadczenie w zakresie zarządzania projektami marketingowymi

  • Znajomość obsługi programu MS Excel i tworzenia prezentacji

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

OFERUJEMY:
  • Umowa o prace/B2B
  • Swoboda działania
  • Miła atmosfera
  • dynamiczny rozwój wraz z firmą.

  • Praca Konin
  • Specjalista ds. marketingu Konin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Konin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Konin
  • Specjalista ds. PR Konin
  • Specjalista ds. ofertowania Konin
  • Specjalista ds. Zarządzania Konin
  • Specjalista ds. Eksportu Konin
  • Specjalista ds. transportu Konin
  • Specjalista ds. HR Konin
  • Specjalista ds. turystyki Konin
  • Konin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714