Specjalista ds Marketingu - branża automatyki przemysłowej
  • Kraków
Kraków, Kraków, Polska
HRQ ENGINEERING SP. Z O.O.
23. 7. 2024

Firma z branży automatyki przemysłowej poszukuje osoby na stanowisko Managera

OFERUJEMY:

- opiekę medyczną

- ubezpieczenie na  życie

- platformę MYBenefit

- możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia

OPIS STANOWISKA:

  • Tworzenie i realizacja strategii marketingowej firmy

  • Optymalizacja istniejących rozwiązań marketingowych i wdrażanie nowych dla wzrostu efektywności działań sprzedażowych

  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży oraz z Zarządem w celu wsparcia sprzedażowego

  • Przygotowanie materiałów w zakresie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy

  • Nadzór nad prowadzeniem strony www i social media

  • Dbanie o aktualizowanie firmowej strony www.oraz wprowadzanie do niej modyfikacji

  • Prowadzenie działań komunikacyjnych w mediach społecznościowych (LinkedIn, Facebook, YouTube), przygotowanie tekstów, grafik i zdjęć do publikacji

  • Współpraca z mediami

  • Koordynacja targów branżowych oraz marketingowych eventów firmowych

  • Tworzenie filmów marketingowych w ramach współpracy z wybranymi agencjami

  • Wsparcie działu HR w realizacji kampanii employer brandingowych

  • Bieżąca analiza rozwiązań konkurencji i trendów rynkowych

  • Monitorowanie efektywności realizowanych kampanii z wykorzystaniem narzędzi analitycznych oraz raportowanie wyników

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe: marketing/PR lub pokrewne

    • Min. 3 lata doświadczenia w pracy w dziale komunikacji / marketingu w obszarze produkcji przemysłowej

    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 – warunek konieczny

    • Biegła znajomość programów graficznych (Adobe Illustrator, Photoshop, Canva, inne)

    • Łatwość poruszania się w mediach społecznościowych, znajomość trendów

    • Umiejętność organizacji wydarzeń marketingowych (eventów)

    • Kreatywność i poszukiwanie nowoczesnych form komunikacji

    • Znajomość narzędzi analitycznych do monitorowania skuteczności kampanii i działań

    • Umiejętność analizy planów sprzedażowych i raportów

    • Zaangażowanie oraz nastawienie na realizację postawionych celów

    • Dokładność oraz poczucie estetyki

    • Umiejętność pracy z tekstem i tworzeniem treści

    • Doskonała umiejętność organizacji pracy własnej i zarządzania sobą w czasie

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Automatyk Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941