Specjalista ds. Marketingu
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Naree Sp. z o.o.
31. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja akcji marketingowo-sprzedażowych mających na celu wsparcie sprzedaży;
  • Realizacja projektów content marketingowych wraz z tworzeniem i publikacją treści na strony internetowe oraz do komunikacji z klientami (newsletter, mailingów, blog);
  • Pozyskiwanie i realizacja współpracy z influencerami;
  • Tworzenie oraz analiza raportów widoczności i ruchu (z wykorzystaniem Google Analytics, narzędzi do automatyzacji marketingu oraz Brand24);
  • Tworzenie briefów kreatywnych i współpraca z agencjami zewnętrznymi;
  • Analiza rynku i trendów konsumenckich w celu identyfikacji nowych możliwości;
  • Poszukiwanie nowych form promocji i rozwoju marki.

Nasze wymagania

  • Min. rok doświadczenia na stanowisku specjalisty;
  • Podstawowa wiedza z zakresu SEO/SEM;
  • Lekkie pióro;
  • Umiejętność tworzenia kreatywnych z angażujących treści;
  • Umiejętność tworzenie briefów kreatywnych;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Kreatywne podejście do wyzwań oraz nieszablonowe myślenie;
  • Wysokie poczucie estetyki, komunikatywność oraz pewność siebie w prezentowaniu pomysłów.
  • Doświadczenie w kontroli jakości odzieży

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B;
  • Odpowiedzialne stanowisko, gwarantujące realny wpływ na rozwój polskiej marki odzieżowej;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Pakiet benefitów (kartę Multisport /opiekę medyczną);
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań;
  • Możliwość rozwoju swoich kompetencji i wiedzy, przez udział w szkoleniach, konferencjach, warsztatach oraz sesjach zdjęciowych krajowych oraz zagranicznych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj", znajdującego się poniżej.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. finansów Kraków
  • Specjalista ds. reklamy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080