Specjalista ds. marketingu
  • Białe Błota
Białe Błota, Białe Błota, Kujawsko-Pomorskie, Polska
STARA MYDLARNIA Producent Naturalnych Kosmetyków
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Planowanie, realizacja i koordynacja działań marketingowych firmy
  • Prowadzenie działań i komunikacji w kanałach social media
  • Bieżące opracowywanie postów
  • Tworzenie materiałów marketingowych, opracowywanie i redagowanie tekstów
  • Planowanie i przygotowywanie kampanii online
  • Bieżąca analiza i monitoring rynku, wydarzeń branżowych i działań konkurencyjnych
  • Dbanie o spójność działań marketingowych
  • Ocena skuteczności akcji marketingowych

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, branża kosmetyczna mile widziana
  • Znajomość narzędzi marketingowych i nowoczesnych kanałów komunikacji, w tym marketingu internetowego i mediów społecznościowych
  • Znajomość Google Analytics oraz zagadnień SEM i SEO
  • Umiejętność tworzenia i redagowania tekstów o charakterze marketingowym
  • Otwarta głowa, komunikatywność, kreatywność, inicjowanie własnych działań
  • Samodzielność i umiejętność ustalania priorytetów
  • Otwartość na nowe wyzwania i zmieniające się trendy w świecie marketingu
  • Swoboda występowania przed kamerą

OFERUJEMY:
  • Umowa o pracę lub umowa zlecenie (do wyboru)
  • Praca stacjonarna w siedzibie firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia z wynagrodzeniem uzależnionym od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • Ciekawa praca w firmie o ugruntowanej pozycji lidera
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji
  • Brak dress code`u
  • Współpracę ze Specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w branży
  • Rabat pracowniczy na produkty firmowe

  • Praca Białe Błota
  • Białe Błota - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536