Specjalista ds. marketingu
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
Bea Beleza
6. 6. 2024

Jako wiodąca hurtownia kosmetyków do włosów, specjalizujemy się w dostarczaniu produktów premium dla salonów fryzjerskich. Nasze portfolio obejmuje szeroką gamę produktów, które pomagają naszym klientom wyróżniać się na rynku dzięki wyjątkowej jakości i innowacyjności. Dążymy do bycia nie tylko dostawcą, ale również partnerem dla salonów fryzjerskich, wspierając ich rozwój i sukces. W związku z rozwojem naszego zespołu, poszukujemy doświadczonego marketera, który pomoże nam jeszcze lepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów i zwiększyć naszą obecność na rynku.

Twoje obowiązki

  • Analiza rynku i konkurencji
  • Generowanie leadów i budowanie silnej pozycji marki.
  • Planowanie i realizacja kampanii reklamowych
  • Opracowywanie i wdrażanie skutecznych kampanii mailingowych
  • Tworzenie treści mających na celu zwiększenie świadomości o naszych produktach.
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy

Nasze oczekiwania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w generowaniu leadów
  • Znajomość narzędzi i technik w zakresie e-mail marketingu, marketingu CRM oraz content marketingu.
  • Umiejętność analizy rynku i danych, oraz wykorzystania wniosków do optymalizacji strategii marketingowych.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.

To oferujemy

  • Przyjazne środowisko do realizacji ambitnych projektów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Opieka medyczna w Luxmed
  • Zniżki na produkty oferowane przez Firmę
  • Komfortowe biuro wyposażone we wszystkie niezbędne narzędzia do pracy Możliwość nabycia karty Multisport

Beleza Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży beauty, specjalizującą się w sprzedaży międzynarodowych marek fryzjerskich, takich jak Medavita i Björk, których jest wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku. Działalność firmy obejmuje zarówno sektor B2B (współpraca z czołowymi salonami fryzjerskimi), jak i B2C (sprzedaż przez sklep internetowy oraz stacjonarny).

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. finansów Poznań
  • Specjalista ds. reklamy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370