Specjalista ds. marketingu
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Alter Investment S.A.
22. 5. 2024

Alter Investment to spółka akcyjna aktywnie działająca na rynku nieruchomości. Jesteśmy deweloperem gruntowym, szczególnie intensywnie działającym na rynku trójmiejskim, skąd wywodzi się marka. Dziedziną, w której się specjalizujemy jest tzw. land development, tzn. zakup nieruchomości gruntowych, wszechstronne przygotowywanie ich do zabudowy, łącznie z uzyskaniem pozwolenia na budowę, a następnie sprzedaż.

W związku z dynamicznym rozwojem działalności poszukujemy profesjonalnego kandydata na stanowisko:

Kluczowe zadania:

  • udział w kreowaniu strategii marketingowej Spółki
  • planowanie, organizowanie oraz prowadzenie kompleksowych przedsięwzięć marketingowych wspierających sprzedaż w celu aktywnego poszukiwania nabywców produktów Spółki
  • przygotowywanie materiałów marketingowych, w tym promocyjnych (foldery, teasery, ulotki, inne broszury produktowe, artykuły prasowe itp.)
  • prowadzenie komunikacji marketingowej Spółki w mediach społecznościowych, na stronie www, w prasie branżowej itp.
  • planowanie i realizacja kampanii reklamowych dedykowanych konkretnym produktom
  • udział w targach i innych wydarzeniach branżowych oraz ich obsługa marketingowa
  • tworzenie treści reklamowych i materiałów promocyjnych oraz ich publikacja w mediach
  • prowadzenie kampanii newsletterowej
  • współpraca z agencjami marketingowymi i innymi podmiotami w zakresie obsługi marketingowej
  • przygotowywanie projektów umów i innych dokumentów związanych z obsługą marketingową oraz weryfikacja projektów przygotowywanych przez inne podmioty
  • bieżąca marketingowa obsługa klientów – potencjalnych nabywców nieruchomości gruntowych
  • analiza efektywności działań marketingowych oraz ich ciągła optymalizacja
  • bieżące dokumentowanie i raportowanie wykonywanych zadań
  • aktywna współpraca z innymi działami firmy, w szczególności z działem sprzedaży

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w marketingu – warunek konieczny!
  • bardzo dobra znajomość branży nieruchomości
  • znajomość marketingu B2B
  • kreatywność, innowacyjność, komunikatywność i otwarcie na kontakty z ludźmi
  • umiejętności edytorskie (tworzenie tekstów reklamowych) i graficzne
  • umiejętność prowadzenia profili w SM – Facebook, Instagram, LinkedIn
  • umiejętność organizacji pracy oraz pracy w zespole, wysoki poziom zaangażowania i dążenie do osiągania celów, nastawienie na sukces
  • mile widziane wykształcenie wyższe związane z marketingiem lub nieruchomościami
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne i przejrzyste zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • perspektywę długoterminowego zatrudnienia
  • pracę w dobrze wyposażonym i skomunikowanym biurze, w centrum Gdańska
  • możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego
  • wsparcie zaangażowanego, życzliwego i profesjonalnego zespołu

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdańsk
  • Specjalista ds. PR Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018