Specjalista ds. magazynowych
  • Krapkowice
Krapkowice, Krapkowice, Opolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 9. 2024

Firma w Opolu w dzielnicy Grotowice produkująca wymienniki ciepła poszukuje kandydata / kandydatkę na stanowisko: Specjalista/Specjalistka ds. magazynowych.

Praca od września.

Zapraszam do składania aplikacji przez formularz, zajmie Ci to tylko kilka sekund!

Oczekujemy

  • gotowość do pracy od września
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie 5000 - 6500 zł brutto
  • praca w systemie 1 zmianowym (7-15)
  • praca od poniedziałku do piątku -wolne weekendy
  • praca w spokojnej atmosferze

Zadania

  • zarządzanie magazynem SOI
  • przygotowanie i kontrola dokumentacji odbiorowej, wysyłkowej
  • wydawanie materiałów

  • Praca Krapkowice
  • Krapkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567